Festyn za nami !

Data dodania: Piątek 28 Czerwiec 2019

Festyn za nami !
Bardzo dziękujemy za zaangażowanie, pomoc w przygotowaniu i wspólną zabawę do samego końca :)
Panie animatorki z Kuldomku poprowadziły festyn, przygotowały wiele atrakcji

Raz jeszcze przypominamy zwycięzców konkursu ZUO oraz Rodzic na medal:

W konkursie ZUO:
Marek (gr Czerwona), Liliana P. (gr Pomarańczowa), rodzeństwo Michał, Julia i Mikołaj (gr Czerwona i  gr Żółta)

Rodzicem na medal zostali:
w grupie Czerwonej - mama Dawida
w grupie Pomarańczowej - rodzice Elizki
w grupie Zielonej - mama Lilianki
w grupie Żółtej - rodzice Michała Kl.
w grupie Niebieskiej - rodzice Dawida

WIELKIE, WIELKIE GRATULACJE