Festyn za nami !

Data dodania: Pi±tek 28 Czerwiec 2019

Festyn za nami !
Bardzo dziêkujemy za zaanga¿owanie, pomoc w przygotowaniu i wspóln± zabawê do samego koñca :)
Panie animatorki z Kuldomku poprowadzi³y festyn, przygotowa³y wiele atrakcji

Raz jeszcze przypominamy zwyciêzców konkursu ZUO oraz Rodzic na medal:

W konkursie ZUO:
Marek (gr Czerwona), Liliana P. (gr Pomarañczowa), rodzeñstwo Micha³, Julia i Miko³aj (gr Czerwona i  gr ¯ó³ta)

Rodzicem na medal zostali:
w grupie Czerwonej - mama Dawida
w grupie Pomarañczowej - rodzice Elizki
w grupie Zielonej - mama Lilianki
w grupie ¯ó³tej - rodzice Micha³a Kl.
w grupie Niebieskiej - rodzice Dawida

WIELKIE, WIELKIE GRATULACJE