Miêdzynarodowy Dzieñ Praw Dziecka

Data dodania: Czwartek 17 Listopad 2016

21 listopada w naszym przedszkolu obchodzimy Miêdzynarodowy Dzieñ Praw Dziecka. Oto najwa¿niejsze ustalenia:
1. Dzieci tego dnia przychodz± do przedszkola ubrane na bia³o.
2. W czasie pobytu w przedszkolu dzieci bêd± ozdabia³y balony w kolorach swojej grupy a nastêpnie razem pójdziemy na " Marsz szczê¶liwych dzieci".
3. Rodzice bêd± g³osowaæ i wybieraæ trzy najwa¿niejsze ich zdaniem prawa.
4. Organizujemy zbiórkê nowych zabawek, gier, ksi±¿eczek i kolorowanek dla dzieci z oddzia³u onkologii w szpitalu.
5. Od god. 15.30 zapraszamy na warsztaty rodzice - dzieciom, wiêc udzia³ dzieci w warsztatach nie jest mo¿liwy. O szczegó³ach dowiedz± siê pañstwo na miejscu. Zapraszamy!!!