KLIKANIE NA SPRAWOZDANIE

Data dodania: Pi±tek 06 Maj 2016

Drodzy rodzice po raz kolejny klikamy na sprawozdanie potwierdzaj±ce udzia³ Naszego Przedszkola w akcjach Akadamii Zdrowego Przedszkolaka, które tym razem odby³o siê pod has³em ,,Z Mari± Konopnick± w ¶wiecie emocji''.

Chc±c uzyskaæ certyfikat musz± Pañstwo potwierdziæ sprawozdanie wchodz±c na stronê (poni¿ej instrukcja) poprzez ,,klikniêcie’’ akcji, w których Nasze dzieci bra³y udzia³.

Proszê o zarejestrowanie siê jako RODZIC W PANELU (nie jako przedszkole) potrzebne to jest do akceptacji odbytych zajêæ z Akademii Zdrowego Przedszkolaka. Poni¿ej instrukcja:

-Wejd¼ na stronê www.zdrowyprzedszkolak.pl

-Na górze w ramkach znajdziesz rejestracja (zarejestruj siê jako rodzic)

-Nastêpnie odszukaj zak³adki na górze w ramce znajd¼ swoje przedszkole - odszukaj Przedszkole Nr 29 i wpisz województwo,   kliknij na ,,Nasze’’,

-W szarych ramkach odszukaj ,,sprawozdania’’, wejd¼  i potwierd¼ akcjê ,,Akcja XVII Z Mari± Konopnick± w ¶wiecie emocji””, bêdzie taka zielona ramka – kliknij potwierdzam!

Dziêkujemy bardzo za po¶wiêcony czasJ termin do 1 CZERWCA!!!

Pamiêtajcie! Klikniêcie na sprawozdanie to 2 punkty w konkursie ,,Rodzic na medal''