wcag icon
Deklaracja Dostępności

WITAMY NA NASZEJ STRONIE

Witamy na stronie naszego Tęczowego Przedszkola. Tutaj dowiecie się jak pracujemy z dziećmi, w jaki sposób realizujemy podstawę programową wychowania przedszkolnego, a także jak bardzo jesteśmy zaangażowani w działalność z dziedziny ekologii i zdrowego stylu życia.

Szczególnie dużo dzieje się w naszych tęczowych grupach, dlatego zachęcamy do „zaglądania” do naszych grup i zapoznawania się z ich pracą i zabawą. Mamy nadzieję, że poprzez tę stronę dostarczymy Państwu wielu ważnych, ciekawych i dobrych informacji.

 

KLIKANIE NA SPRAWOZDANIE

Data dodania: Piątek 06 Maj 2016

Drodzy rodzice po raz kolejny klikamy na sprawozdanie potwierdzające udział Naszego Przedszkola w akcjach Akadamii Zdrowego Przedszkolaka, które tym razem odbyło się pod hasłem ,,Z Marią Konopnicką w świecie emocji''.

Chcąc uzyskać certyfikat muszą Państwo potwierdzić sprawozdanie wchodząc na stronę (poniżej instrukcja) poprzez ,,kliknięcie’’ akcji, w których Nasze dzieci brały udział.

 

 

Proszę o zarejestrowanie się jako RODZIC W PANELU (nie jako przedszkole) potrzebne to jest do akceptacji odbytych zajęć z Akademii Zdrowego Przedszkolaka. Poniżej instrukcja:

-Wejdź na stronę www.zdrowyprzedszkolak.pl

-Na górze w ramkach znajdziesz rejestracja (zarejestruj się jako rodzic)

-Następnie odszukaj zakładki na górze w ramce znajdź swoje przedszkole - odszukaj Przedszkole Nr 29 i wpisz województwo,   kliknij na ,,Nasze’’,

-W szarych ramkach odszukaj ,,sprawozdania’’, wejdź  i potwierdź akcję ,,Akcja XVII Z Marią Konopnicką w świecie emocji””, będzie taka zielona ramka – kliknij potwierdzam!

 

Dziękujemy bardzo za poświęcony czasJ termin do 1 CZERWCA!!!

 

 

Pamiętajcie! Kliknięcie na sprawozdanie to 2 punkty w konkursie ,,Rodzic na medal''

Projekt oraz realizacja Agencja Reklamowa aktywwwni.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.