Deklaracja Dostępności

Zebranie z rodzicami

Data dodania: Poniedziałek 24 Sierpień 2020

ZEBRANIE Z RODZICAMI DZIECI NOWOPRZYJĘTYCH
Zapraszamy na spotkanie organizacyjne w dniu 27 sierpnia (czwartek) Rodziców tych dzieci, które po raz pierwszy rozpoczną edukację w naszym Przedszkolu :)
Ze względu na konieczność zachowania reżimu sanitarnego zebranie odbędzie się w dwóch grupach
Rodzice dzieci z rocznika 2017 urodzonych w miesiącach: od kwietnia do grudnia

Rodzice dzieci z rocznika 2017 urodzonych w miesiącach: od stycznia do marca
Rodzice dzieci z rocznikÓw:  2016, 2015, 2014

Prosimy o bezwzględne przestrzeganie nastepujacych zasad
1. punktualne przybycie na wyznaczona godzinę.
2. wchodzenie pojedynczo do budynku (z zachowaniem odstępu między wchodzącymi)
3. załozenie maseczki wewnątrz budynku
4. posiadanie własnego dlugopisu

UWAGA!