Wyniki rekrutacji

Data dodania: Žroda 08 Kwiecie˝ 2020

WYNIKI REKRUTACJI

Informacje na temat zakwalifikowania / niezakwalifikowania oraz przyjêcia / nieprzyjêcia dziecka do przedszkola na rok szkolny 2020/2021 zosta³y wys³ane na Pañstwa adresy e-mailowe zg³oszone we wnioskach.

W przypadku braku takiego maila, nale┬┐y

wej┬Â├Ž na stron├¬ www.eped.pl / REKRUTACJA / Rekrutacja do przedszkoli

i  w miejscu WYSZUKAJ WNIOSEK wpisa├Ž kod dost├¬pu (kod otrzymali┬Âcie Pa├▒stwo na poczt├¬ e-mailow┬▒ podczas wype┬│niania wniosku o przyj├¬cie )