REKRUTACJA 2020/2021DOSTARCZENIE DOKUMENTACJI

Data dodania: Poniedzia│ek 23 Marzec 2020

REKRUTACJA 2020/2021 DOSTARCZENIE DOKUMENTACJI

Informujemy, ┬┐e

w celu przeprowadzenia sprawnej weryfikacji wniosk├│w/zg┬│osze├▒ do przedszkola w zwi┬▒zku z rekrutacj┬▒ na rok szkolny 2020/2021

RODZICE, KT├ôRZY Z┬úO┬»YLI DOKUMENTY na platformie EPED  ale NIE DOSTARCZYLI ich do przedszkola MAJ┬í OBOWI┬íZEK przes┬│ania ich w formie scanu lub zdj├¬cia na adres przedszkole29@gmail.com.

Scan/zdjêcie obejmuje zarówno wniosek, jak i za³±czniki (wg zaznaczonych we wniosku kryteriów)