Najbli┬┐sze wydarzenia maj/czerwiec

Data dodania: Wtorek 21 Maj 2019

W dniach 27.05 - 31.05 odb├¬dzie si├¬ "Tydzie├▒ z okazji Dnia Dziecka". W tych dniach opr├│cz zaplanowanych wycieczek grupowych, odb├¬dzie si├¬ wsp├│lne wyj┬Âcie do Multikina na bajk├¬ "Kraina cud├│w" (27.05 - poniedzia┬│ek) oraz bal dla wszystkich dzieci z ca┬│ego przedszkola (30.05 - czwartek)

Poza tym codziennie zabawa przy muzyce w ogrodzie przedszkolnym :)

Dnia 04.06 do naszego przedszkola przyje┬┐dza teatrzyk z przedstawieniem "Skarb to nie tylko z┬│oto" dla grupy Niebieskiej i Pomara├▒czowej

Ju┬┐ nied┬│ugo bo 11.06 (wtorek) od godziny 15:00 FESTYN RODZINNY w naszym przedszkolu
Podczas festynu rozstrzygniêcie konkursu ZUO, Rodzic na medal, lotoryjka, kawiarenka i wiele innych atrakcji...wiêcej szczegó³ów ju¿ w krótce. Serdecznie zapraszamy ca³e rodziny do wspólnej zabawy :)

Drodzy tatusiowie ze wszystkich grup....24.06 o godzinie 15:00 wsp├│lne ┬Âwi├¬towanie Waszego ┬Âwi├¬ta - serdecznie zapraszamy