UWAGA ! UWAGA !

Data dodania: Czwartek 30 Marzec 2017

Od 1 do 8 kwietnia w CH "Ogrody" czeka├Ž b├¬dzie na Pa├▒stwa ekspozycja sk┬│adaj┬▒ca si├¬ z 12 pisanek. Poszczeg├│lne przedszkola na miesi┬▒c przed ekspozycj┬▒ otrzyma┬│y du┬┐e styropianowe jajo o wysoko┬Âci 70 cm, kt├│r┬▒ ozdobi┬│y wed┬│ug uznania. My te┬┐ mamy swoj┬▒ "Minionkow┬▒ pisank├¬ XXL". Wyniki zostan┬▒ oficjalnie przeliczone i og┬│oszone w sobot├¬ 8 kwietnia. W czasie eventu, w centralnym punkcie Galerii powstan┬▒ dwie strefy animacyjne dla dzieci sk┬│adaj┬▒ce si├¬ z krzese┬│ oraz sto┬│├│w ozdobionych pi├¬knymi wielkanocnymi dekoracjami. Wszystkie ch├¬tne dzieci b├¬d┬▒ mog┬│y stworzy├Ž wielkanocne ozdoby na sto┬│y, zdobi├Ž styropianowe pisanki korzystaj┬▒c z r├│┬┐nych technik plastycznych, a tak┬┐e kolorowa├Ž tematyczne kolorowanki.