CHRONIMY DZIECI - PROGRAM PROFILAKTYKI PRZEMOCY WOBEC DZIECI

Data dodania: Pi▒tek 24 Luty 2017

Celem programu Chronimy Dzieci jest ochrona dzieci przed przemoc┬▒ ze strony os├│b doros┬│ych (rodzic├│w, opiekun├│w, pracownik├│w plac├│wki) oraz r├│wie┬Ânik├│w. Program realizowany jest poprzez wdra┬┐anie standard├│w ochrony dzieci przed krzywdzeniem zapisanych w polityce ochrony dzieci ustalonej w plac├│wce. Plac├│wki, kt├│re spe┬│niaj┬▒ standardy ochrony dzieci, otrzymuj┬▒ certyfikaty Chronimy Dzieci.

Program Chronimy Dzieci realizowany jest w ramach Rz┬▒dowego programu "Bezpieczna i przyjazna szko┬│a”

Prosimy o zapoznanie si├¬ z tre┬Âci┬▒ dokumentu Polityka ochrony dzieci przed krzywdzeniem.

POLITYKA OCHRONY