CERTYFIKAT ZIELONEJ FLAGI

Data dodania: Sobota 28 Listopad 2015

Po raz drugi nasze dzia┬│ania ekologiczne zosta┬│y docenione i nagrodzone presti┬┐owym wyr├│┬┐nieniem ekologicznym dla szk├│┬│ i przedszkoli na ca┬│ym ┬Âwiecie. Kapitu┬│a Programu Szko┬│y dla Ekorozwoju przyzna┬│a naszej plac├│wce certyfikat Zielonej Flagi. Tematem wiod┬▒cym w dzia┬│aniach edukacyjno-ekologicznych by┬│a zdrowa ┬┐ywno┬Â├Ž oraz transport i aktywno┬Â├Ž ruchowa. Przy tej okazji pragniemy podzi├¬kowa├Ž wszystkim Rodzicom i instytucjom lokalnym, kt├│re wspar┬│y nasze dzia┬│ania swoj┬▒ wiedz┬▒, do┬Âwiadczeniem i czasem.
Uroczysto┬Â├Ž wr├¬czenia cetryfikat├│w odby┬│a si├¬ w ZSEiO w Elbl┬▒gu. Dodatkowo odby┬│o si├¬  spotkanie przy stole Elbl┬▒skiej Sieci Zielonej Flagi na kt├│rym ustalono plan naszych sieciewych dzia┬│a├▒ w roku szkolnym 2015/2016