ROZSTRZYGNI├ŐCIE KONKURSU

Data dodania: Czwartek 29 Pa╝dziernik 2015

Rozstrzygni├¬cie konkursu ,,Jesienne cudaki’’

W dniu 28.10.2015 rozstrzygn├¬li┬Âmy konkurs rodzinny ,,Jesienne cudaki’’ , w kt├│rym wzi├¬┬│o udzia┬│ 20 dzieci wraz z rodzicami.

Prace konkursowe by┬│y oceniane przez same dzieci poprzez g┬│osowanie.

A wyniki konkursy prezentuj± siê nastêpuj±co:

I miejsce Honorata z gr niebieskiej ,,Le┬Âna karuzela’’

II miejsce Bartosz Ra z gr pomara├▒czowej ,,Batman’’

III miejsce Oliwer G. z gr pomara├▒czowej  ,,Plac zabaw’’

Zwyciêzc± i pozosta³ym uczestnikom GRATULUJEMY!!!

ZAPRASZAMY DO BRANIA UDZIA£U W KOLEJNYCH KONKURSACH