Zebranie

Data dodania: Pi±tek 31 Lipiec 2020

Drodzy Rodzice.

Informujemy, ¿e zebranie dla Rodziców dzieci nowo przyjêtych na rok szkolny 2020/2021, planowane jest  w ostatnim tygodniu sierpnia. O dok³adnym terminie poinformujmy Pañstwa pó¼niej. Prosimy obserwowaæ nasza stronê internetow±.

Jednocze¶nie informujemy, ¿e z powodu wci±¿ trwaj±cej pandemii i obowi±zuj±cego re¿imu sanitarnego, zajêcia adaptacyjne (z udzia³em rodziców) zaplanowane s± w pierwszym tygodniu wrze¶nia. O szczegó³ach zostan± Pañstwo poinformowani na zebraniu.