Deklaracja Dostępności

Zebranie

Data dodania: Piątek 31 Lipiec 2020

Drodzy Rodzice.

Informujemy, że zebranie dla Rodziców dzieci nowo przyjętych na rok szkolny 2020/2021, planowane jest  w ostatnim tygodniu sierpnia. O dokładnym terminie poinformujmy Państwa później. Prosimy obserwować nasza stronę internetową.

Jednocześnie informujemy, że z powodu wciąż trwającej pandemii i obowiązującego reżimu sanitarnego, zajęcia adaptacyjne (z udziałem rodziców) zaplanowane są w pierwszym tygodniu września. O szczegółach zostaną Państwo poinformowani na zebraniu.