Deklaracja Dostępności

Wyniki rekrutacji

Data dodania: Środa 08 Kwiecień 2020

WYNIKI REKRUTACJI

Informacje na temat zakwalifikowania / niezakwalifikowania oraz przyjęcia / nieprzyjęcia dziecka do przedszkola na rok szkolny 2020/2021 zostały wysłane na Państwa adresy e-mailowe zgłoszone we wnioskach.

W przypadku braku takiego maila, należy

wejść na stronę www.eped.pl / REKRUTACJA / Rekrutacja do przedszkoli

i  w miejscu WYSZUKAJ WNIOSEK wpisać kod dostępu (kod otrzymaliście Państwo na pocztę e-mailową podczas wypełniania wniosku o przyjęcie )