POŻEGNANIE STARSZAKÓW

Data dodania: Poniedziałek 03 Czerwiec 2019

"POŻEGNANIE STARSZAKÓW"

Kogo to dzisiaj żegna poranny świergot ptaków,
- a kogóż by innego, to żegna przedszkolaków.
Dla kogo to słoneczko blask rzuca wesoły,
- dla dzieci, które pójdą pierwszy raz do szkoły.
Dzisiaj jest dzień ważny, wszyscy o tym wiemy,
Bo my „sześciolatki" do szkoły idziemy.
Żegnamy przedszkole i dobre w nim chwile ,
Kiedy na zabawie dni mijały mile

Uroczyste pożegnanie przedszkola w grupie Zielonej odbędzie się 05.06 o godzinie 17:00,
Uroczyste pożegnanie przedszkola w grupie Żółtej - 18.06 o godzinie 17:00