WITAMY NA NASZEJ STRONIE

Witamy na stronie naszego Tęczowego Przedszkola. Tutaj dowiecie się jak pracujemy z dziećmi, w jaki sposób realizujemy podstawę programową wychowania przedszkolnego, a także jak bardzo jesteśmy zaangażowani w działalność z dziedziny ekologii i zdrowego stylu życia.

Szczególnie dużo dzieje się w naszych tęczowych grupach, dlatego zachęcamy do „zaglądania” do naszych grup i zapoznawania się z ich pracą i zabawą. Mamy nadzieję, że poprzez tę stronę dostarczymy Państwu wielu ważnych, ciekawych i dobrych informacji.

 

Najbliższe wydarzenia maj/czerwiec

Data dodania: Wtorek 21 Maj 2019

W dniach 27.05 - 31.05 odbędzie się "Tydzień z okazji Dnia Dziecka". W tych dniach oprócz zaplanowanych wycieczek grupowych, odbędzie się wspólne wyjście do Multikina na bajkę "Kraina cudów" (27.05 - poniedziałek) oraz bal dla wszystkich dzieci z całego przedszkola (30.05 - czwartek)

Poza tym codziennie zabawa przy muzyce w ogrodzie przedszkolnym :) 

Dnia 04.06 do naszego przedszkola przyjeżdza teatrzyk z przedstawieniem "Skarb to nie tylko złoto" dla grupy Niebieskiej i Pomarańczowej 

Już niedługo bo 11.06 (wtorek) od godziny 15:00 FESTYN RODZINNY w naszym przedszkolu 
Podczas festynu rozstrzygnięcie konkursu ZUO, Rodzic na medal, lotoryjka, kawiarenka i wiele innych atrakcji...więcej szczegółów już w krótce. Serdecznie zapraszamy całe rodziny do wspólnej zabawy :)

Drodzy tatusiowie ze wszystkich grup....24.06 o godzinie 15:00 wspólne świętowanie Waszego święta - serdecznie zapraszamy 

 

Projekt oraz realizacja Agencja Reklamowa aktywwwni.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.