Najbli¿sze wydarzenia maj/czerwiec

Data dodania: Wtorek 21 Maj 2019

W dniach 27.05 - 31.05 odbêdzie siê "Tydzieñ z okazji Dnia Dziecka". W tych dniach oprócz zaplanowanych wycieczek grupowych, odbêdzie siê wspólne wyj¶cie do Multikina na bajkê "Kraina cudów" (27.05 - poniedzia³ek) oraz bal dla wszystkich dzieci z ca³ego przedszkola (30.05 - czwartek)

Poza tym codziennie zabawa przy muzyce w ogrodzie przedszkolnym :)

Dnia 04.06 do naszego przedszkola przyje¿dza teatrzyk z przedstawieniem "Skarb to nie tylko z³oto" dla grupy Niebieskiej i Pomarañczowej

Ju¿ nied³ugo bo 11.06 (wtorek) od godziny 15:00 FESTYN RODZINNY w naszym przedszkolu
Podczas festynu rozstrzygniêcie konkursu ZUO, Rodzic na medal, lotoryjka, kawiarenka i wiele innych atrakcji...wiêcej szczegó³ów ju¿ w krótce. Serdecznie zapraszamy ca³e rodziny do wspólnej zabawy :)

Drodzy tatusiowie ze wszystkich grup....24.06 o godzinie 15:00 wspólne ¶wiêtowanie Waszego ¶wiêta - serdecznie zapraszamy