Najbliższe wydarzenia maj/czerwiec

Data dodania: Wtorek 21 Maj 2019

W dniach 27.05 - 31.05 odbędzie się "Tydzień z okazji Dnia Dziecka". W tych dniach oprócz zaplanowanych wycieczek grupowych, odbędzie się wspólne wyjście do Multikina na bajkę "Kraina cudów" (27.05 - poniedziałek) oraz bal dla wszystkich dzieci z całego przedszkola (30.05 - czwartek)

Poza tym codziennie zabawa przy muzyce w ogrodzie przedszkolnym :)

Dnia 04.06 do naszego przedszkola przyjeżdza teatrzyk z przedstawieniem "Skarb to nie tylko złoto" dla grupy Niebieskiej i Pomarańczowej

Już niedługo bo 11.06 (wtorek) od godziny 15:00 FESTYN RODZINNY w naszym przedszkolu
Podczas festynu rozstrzygnięcie konkursu ZUO, Rodzic na medal, lotoryjka, kawiarenka i wiele innych atrakcji...więcej szczegółów już w krótce. Serdecznie zapraszamy całe rodziny do wspólnej zabawy :)

Drodzy tatusiowie ze wszystkich grup....24.06 o godzinie 15:00 wspólne świętowanie Waszego święta - serdecznie zapraszamy