Bezpieczny El-Przedszkolak

22.9.2017

Niebieskie dru¿yny

przychodz± ubrane na niebiesko

Pogadanka „Policjant nam pomo¿e” na podstawie wierszy– rola policji, umundurowanie,

+ PRACA PLATYCZNA

,,,Who is policeman?’’ – poznanie s³ówek tj. policjant, mundur, czapka, itp. podczas zajêæ z jêzyka angielskiego,

Zajêcie biblioteczne  - „Jak pracuj± policjanci” -grupa ¿ó³ta godz. 12.00

Zajêcie biblioteczne – „Jak pracuj± policjanci” grupa zielona, godz. 12.00

O pracy policji i nie tylko – ,,Bardzo zajête psy’’ (za³±czony przyk³adowy scenariusz)

+ PRACA PLATYCZNA

Ogl±danie bajki lub prezentacji o policji, bezpieczeñstwie gr m³odsze

„Odblaskowy pokaz mody”  - godz. 10.00 – przy sprzyjaj±cej pogodzie w ogrodzie przedszkolnym, w przypadku niepogody – w szatni (dla wszystkich grup)

Zajêcie biblioteczne - „Jak pracuj± policjanci” , grupa niebieska godz. 10.00.

,,,Who is policeman?’’ – utrwalanie s³ówek tj. policjant, mundur, czapka, niebieski itp. podczas zajêæ z jêzyka angielskiego,

Ogl±danie bajki lub prezentacji o policji, bezpieczeñstwie gr starsze

Wizyta Stra¿y miejskiej w przedszkolu  - godz. 10.00

Niebieskie dru¿yny