NADCHODZI WIOSNA

Data dodania: Czwartek 26 Marzec 2015

Nadchodzi wiosna, wiêc  planujemy kolejne zmiany w naszym ogrodzie  i otoczeniu przedszkola. Tak przedstawia siê planowany harmonogram  prac:

• uporz±dkowanie ogrodu i terenów zielonych po zimie

• przygotowanie terenu pod nowe nasadzenia ro¶lin ozdobnych.

Kwiecieñ- Maj

• nasadzenia ro¶lin (byliny i sezonowe)

• prace przy ¶cie¿ce ekologiczno – edukacyjnej

• za³o¿enie ekologicznego zielnika

• postawienie domku drewnianego do przechowywania przeno¶nych zabawek ogrodowych

• za³o¿enie motylarnii ( taras drewniany z zadaszeniem)

Wszystkie prace  bêd± wykonane pod kierunkiem wykwalifikowanego nauczyciela w dziedzinie architektury zieleni. Mamy nadziejê, ¿e pogoda nie popsuje naszych planów i  nie ostudzi naszego zapa³u!