wcag icon
Deklaracja Dostępności

WITAMY NA NASZEJ STRONIE

Witamy na stronie naszego Tęczowego Przedszkola. Tutaj dowiecie się jak pracujemy z dziećmi, w jaki sposób realizujemy podstawę programową wychowania przedszkolnego, a także jak bardzo jesteśmy zaangażowani w działalność z dziedziny ekologii i zdrowego stylu życia.

Szczególnie dużo dzieje się w naszych tęczowych grupach, dlatego zachęcamy do „zaglądania” do naszych grup i zapoznawania się z ich pracą i zabawą. Mamy nadzieję, że poprzez tę stronę dostarczymy Państwu wielu ważnych, ciekawych i dobrych informacji.

 

UWAGA ! UWAGA !

Data dodania: Czwartek 30 Marzec 2017


Od 1 do 8 kwietnia w CH "Ogrody" czekać będzie na Państwa ekspozycja składająca się z 12 pisanek. Poszczególne przedszkola na miesiąc przed ekspozycją otrzymały duże styropianowe jajo o wysokości 70 cm, którą ozdobiły według uznania. My też mamy swoją "Minionkową pisankę XXL". Wyniki zostaną oficjalnie przeliczone i ogłoszone w sobotę 8 kwietnia. W czasie eventu, w centralnym punkcie Galerii powstaną dwie strefy animacyjne dla dzieci składające się z krzeseł oraz stołów ozdobionych pięknymi wielkanocnymi dekoracjami. Wszystkie chętne dzieci będą mogły stworzyć wielkanocne ozdoby na stoły, zdobić styropianowe pisanki korzystając z różnych technik plastycznych, a także kolorować tematyczne kolorowanki.

Projekt oraz realizacja Agencja Reklamowa aktywwwni.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.