UWAGA ! UWAGA !

Data dodania: Czwartek 30 Marzec 2017

Od 1 do 8 kwietnia w CH "Ogrody" czekaæ bêdzie na Pañstwa ekspozycja sk³adaj±ca siê z 12 pisanek. Poszczególne przedszkola na miesi±c przed ekspozycj± otrzyma³y du¿e styropianowe jajo o wysoko¶ci 70 cm, któr± ozdobi³y wed³ug uznania. My te¿ mamy swoj± "Minionkow± pisankê XXL". Wyniki zostan± oficjalnie przeliczone i og³oszone w sobotê 8 kwietnia. W czasie eventu, w centralnym punkcie Galerii powstan± dwie strefy animacyjne dla dzieci sk³adaj±ce siê z krzese³ oraz sto³ów ozdobionych piêknymi wielkanocnymi dekoracjami. Wszystkie chêtne dzieci bêd± mog³y stworzyæ wielkanocne ozdoby na sto³y, zdobiæ styropianowe pisanki korzystaj±c z ró¿nych technik plastycznych, a tak¿e kolorowaæ tematyczne kolorowanki.