Deklaracja Dostępności

UWAGA ! UWAGA !

Data dodania: Czwartek 30 Marzec 2017

Od 1 do 8 kwietnia w CH "Ogrody" czekać będzie na Państwa ekspozycja składająca się z 12 pisanek. Poszczególne przedszkola na miesiąc przed ekspozycją otrzymały duże styropianowe jajo o wysokości 70 cm, którą ozdobiły według uznania. My też mamy swoją "Minionkową pisankę XXL". Wyniki zostaną oficjalnie przeliczone i ogłoszone w sobotę 8 kwietnia. W czasie eventu, w centralnym punkcie Galerii powstaną dwie strefy animacyjne dla dzieci składające się z krzeseł oraz stołów ozdobionych pięknymi wielkanocnymi dekoracjami. Wszystkie chętne dzieci będą mogły stworzyć wielkanocne ozdoby na stoły, zdobić styropianowe pisanki korzystając z różnych technik plastycznych, a także kolorować tematyczne kolorowanki.