CHRONIMY DZIECI - PROGRAM PROFILAKTYKI PRZEMOCY WOBEC DZIECI

Data dodania: Pi±tek 24 Luty 2017

Celem programu Chronimy Dzieci jest ochrona dzieci przed przemoc± ze strony osób doros³ych (rodziców, opiekunów, pracowników placówki) oraz rówie¶ników. Program realizowany jest poprzez wdra¿anie standardów ochrony dzieci przed krzywdzeniem zapisanych w polityce ochrony dzieci ustalonej w placówce. Placówki, które spe³niaj± standardy ochrony dzieci, otrzymuj± certyfikaty Chronimy Dzieci.

Program Chronimy Dzieci realizowany jest w ramach Rz±dowego programu "Bezpieczna i przyjazna szko³a”

Prosimy o zapoznanie siê z tre¶ci± dokumentu Polityka ochrony dzieci przed krzywdzeniem.

POLITYKA OCHRONY