WIZYTA GO¦CI PROGRAMU ERASMUS

Data dodania: ¦roda 05 Pa¼dziernik 2016

W naszym przedszkolu ka¿dego dnia dzieje siê bardzo du¿o o czym mogli przekonaæ siê nasi wczorajsi go¶cie. Odwiedzi³y nas nauczycielki, które tak jak my uczestnicz± w projekcie „Our world in words” z programu Erasmus+. Panie przyjecha³y z Anglii, W³och i Gwadelupy.

Wspólnie z dzieæmi uczestniczy³y i w³±cza³y siê w ciekawe zajêcia i dzia³ania. Mia³y okazjê do wspólnego malowania i podejmowania prac plastycznych w grupie ¯ó³tej. Z przyjemno¶ci± ogl±da³y i uczestniczy³y w zajêciach korekcyjnych w grupie Zielonej. Panie, z zaciekawieniem obserwowa³y w jaki sposób sze¶ciolatki poznaj± now± literê. Nie omin±³ naszych go¶ci poczêstunek – sok, który przygotowa³a grupa Niebieska podczas zajêæ kulinarnych. Podczas zwiedzania przedszkola, Panie z ciekawo¶ci± zaobserwowa³y najm³odsz± grupê szykuj±c± siê na spacer. Najwiêksze wra¿enie odniós³ w±¿, z którym maluchy siê nie rozstaj± podczas wyj¶æ oraz odblaskowe kamizelki.

Ka¿dy z naszym mi³ych go¶ci otrzyma³ wykonane przez dzieci kwiatuszki J

Mamy nadziejê, ¿e Panie na d³ugo zapamiêtaj± wizytê w Têczowym Przedszkolu J

Zapraszamy do obejrzenia zdjêæ w galerii