ZUO

Data dodania: Pi±tek 15 Lipiec 2016

Przypominamy, ¿e podczas XX fina³u Selektywnej Zbiórki Surowców Wtórnych, który odby³ siê 19.05.2016 w Szkole Podstawowej nr 12 w Elbl±gu, nasze Przedszkole otrzyma³o I miejsce za selektywn± zbiórkê odpadów w placówkach o¶wiatowych, a oprócz tego czek w wysoko¶ci 2100 z³

Dodatkowo otrzymali¶my dyplom w kategorii „Jubileusz XX-lecia” konkursu na selektywn± zbiórkê surowców wtórnych w placówkach o¶wiatowych wraz z czekiem w wysoko¶ci 1000 z³

RAZ JESZCZE DZIÊKUJEMY RODZICOM I DZIECIOM ZA ZBIÓRKÊ SUROWCÓW !!