LIDERZY ZBIÓRKI SUROWCÓW WTÓRNYCH 2015/2016

Data dodania: Poniedzia³ek 13 Czerwiec 2016

Przedstawiamy Liderów zbiórki surowców wtórnych za rok  2015/2016 wg poszczególnych kategorii nagrodzonych na Festynie "Igrzyska zdrowia":
 MAKULATURA - OSKAR S. (gr.¿ó³ta) - 396 kg
KARTONIKI -      KAJETAN B. (gr. niebieska) - 539 szt.
NAKRÊTKI -      JESSIKA S. ( gr. pomarañczowa) I OLA H. (gr. czerwona)- 42 944 szt.
BATERIE -        SZYMON T. (gr. niebieska) - 2160 szt.
PUSZKI -         MATEUSZ M. ( gr. ¿ó³ta) - 3300 szt.

Dziêkujemy za wspóln± zabawê i pomoc w organizacji imprezy. Do zobaczenia na nastêpnym festynie za rok!!! A tymczasem...zbierajcie dalej :-)