HOSPICJUM

Data dodania: Sobota 16 Kwiecieñ 2016

Jak co roku w³±czamy siê w akcje ELBL¡SKIEGO HOSPICJUM „ Pola Nadziei”.

W czwartek dzieci z naszego przedszkola (Grupa Niebieska) pojecha³y do Hospicjum przekazaæ ¿onkile z naszej rabatki, by wspomóc akcjê charytatywn±. Dla wszystkich osób z hospicjum dzieci zatañczy³y, za¶piewa³y i przekaza³y moc „nadziei” i du¿o du¿o rado¶ci i u¶miechów.

Zapraszamy wszystkich do przy³±czenia siê do akcji ju¿ na ten weekend:)

Kwesty odbywaæ siê  bêd± w sklepach w Elbl±gu oraz pod elbl±skimi i pas³êckimi ko¶cio³ami w nastêpuj±cych terminach:

• na terenie sklepów: KAUFLAND, PIOTR I PAWE£, LECLERC,

C.H. OGRODY w dniu 16 kwietnia