¦wieto chleba w przedszkolu

Data dodania: Poniedzia³ek 14 Marzec 2016

Z okazji ¶wiêta naszego miasta zwi±zanego z Legend± o Piekarczyku zorganizowali¶my dla naszych przedszkolaków i ich rodziców degustacjê przygotowanych  wcze¶niej przez ka¿d± grupê mini kanapek z ró¿nymi pastami. Grupa ¯ó³ta zrobi³a pastê ³ososiowo – serow±, Grupa Niebieska -  pastê z czerwonej fasoli, Grupa Pomarañczowa – pastê z zielonego groszki i z broku³, Grupa Zielona – pastê twarogow± z rzodkiewk± , Grupa Czerwona pastê jajeczn±. Kanapki znika³y b³yskawicznie, by³o pysznie i kolorowo.