CERTYFIKAT ZIELONEJ FLAGI

Data dodania: Sobota 28 Listopad 2015

Po raz drugi nasze dzia³ania ekologiczne zosta³y docenione i nagrodzone presti¿owym wyró¿nieniem ekologicznym dla szkó³ i przedszkoli na ca³ym ¶wiecie. Kapitu³a Programu Szko³y dla Ekorozwoju przyzna³a naszej placówce certyfikat Zielonej Flagi. Tematem wiod±cym w dzia³aniach edukacyjno-ekologicznych by³a zdrowa ¿ywno¶æ oraz transport i aktywno¶æ ruchowa. Przy tej okazji pragniemy podziêkowaæ wszystkim Rodzicom i instytucjom lokalnym, które wspar³y nasze dzia³ania swoj± wiedz±, do¶wiadczeniem i czasem.
Uroczysto¶æ wrêczenia cetryfikatów odby³a siê w ZSEiO w Elbl±gu. Dodatkowo odby³o siê  spotkanie przy stole Elbl±skiej Sieci Zielonej Flagi na którym ustalono plan naszych sieciewych dzia³añ w roku szkolnym 2015/2016