PRZEDSTAWIENIE

Data dodania: Poniedzia³ek 12 Pa¼dziernik 2015

12 pa¼dziernika dzieci z naszego przedszkola uczestniczy³y w
przedstawieniu "Zaczarowane kalosze".

Akcja rozgrywa³a siê w lesie. W tle mogli¶my podziwiaæ malownicz±
jesienn± scenografiê. Mo¿na by³o tak¿e wys³uchaæ piêknych
utworów muzyki powa¿nej m.in. „ Taniec Anitry” Edwarda Griega z
Suity „Peer Gynt”. G³ówni bohaterowie Ania i Piotru¶ bardzo nie
lubili jesieni. Wys³ani przez mamê do lasu bardzo nieodpowiednio siê
bawili, niszcz±c przyrodê. Dzieci poch³oniête zabaw± zgubi³y drogê
do domu. Wtedy na swojej drodze spotka³y Pani± Jesieñ. Pomimo ich
z³ego zachowania postanowi³a pomóc dzieciom, gdy¿ „ co dobrego dasz
to do Ciebie wróci”. Dzieci zrozumia³y, ¿e post±pi³y ¼le i posprz±ta³y las. Bajka nauczy³a ma³ych widzów wra¿liwo¶ci i szacunku do przyrody oraz tego, ¿e warto pomagaæ innym. Dzieci ogl±da³y spektakl z zaciekawieniem, a na koniec nagrodzi³y aktorów gromkimi brawami.