FESTYN RODZINNY POZA NAMI !!

Data dodania: 14 Czerwiec 2015

FESTYN RODZINY POZA NAMI!!

W PIÊKNY, GOR¡CY DZIEÑ POWITA£A NAS PANI DYREKTOR!

SCENARIUSZ NASZEJ PRZEDSZKOLNEJ IMPREZY BY£ BARDZO DOBRZE ZAPLANOWANY.

NA POCZ¡TEK PANI DYREKTOR PODZIÊKOWA£A ZA UDZIA£ W KONKURSACH " RODZIC NA MEDAL " , "ZBIÓRKA SUROWCÓW WTÓRNYCH" , " GOR¡CZKA Z£OTA ". BY£Y NAGRODY I FANFARY DLA ZWYCIÊZCÓW!

A POTEM RUSZYLI¦MY RAZEM Z NASZYMI RODZICAMI DO KONKURENCJI SPORTOWYCH, KTÓRE PRZYGOTOWA£Y NASZE PANIE I AKADEMIA PI£KARSKA " PIEKARCZYK "

A BY£O TEGO SPORO :

1. RZUT WORECZKAMI DO CELU;
  2. RZUTY DO KOSZA;
  3. JAZDA ROWERKAMI BIEGOWYMI I NA HULAJNODZE;
  4. TOR PRZESZKÓD;
  5. BIEG W WORKACH;
  6. SLALOM Z PI£ECZKAMI NA RAKIETCE;
  7. STRZA£Y DO BRAMKI;
  8. RZUT BERETEM;
  9. SKOKI NA SKAKANCE;
  10. KRÊCENIE HULA-HOP NA NODZE;
  11. JEDZENIE MARCHEWKI NA SZNURKU;
  12. PRZECI¡GANIE LINY;
  13. PI£KA NO¯NA - AKADEMIA PI£KARSKA " PIEKARCZYK "

PRZEZ CA£Y FESTYN RACZYLI¦MY SIÊ PYSZNYMI CIASTAMI Z NASZEJ PRZEDSZKOLNEJ KAWIARENKI ORAZ ZDROWYM JEDZENIEM Z NASZEGO BUFETU.

FESTYN POPROWADZI£ DLA NAS ZAPRZYJA¬NIONY Z NASZYM PRZEDSZKOLEM DJ Z FIRMY MEGAMEGAFON !!

DZIÊKUJEMY JESZCZE RAZ WSZYSTKIM, KTÓRZY UCZESTNICZYLI W FESTYNIE 2015 !

GALERIA