DOMEK BAJKOWY

Data dodania: 10 Maj 2015

DOMEK BAJKOWY – KOLOROWY J

I wreszcie w naszym ogrodzie stan±³ wymarzony domek. Jest du¿y i kolorowy, a przede wszystkim bardzo potrzebny do przechowywania zabawek ogrodowych.

Dziêkujemy wszystkim Rodzicom za w³±czenie siê w budowê tego domku. Bez Waszego wsparcia finansowego nie by³oby to mo¿liwe. Sk³adamy tak¿e podziêkowania uczniom ZST w Elblagu wraz z ich opiekunami. Wykonali bardzo fachowo i profesjonalnie ciê¿kie prace przygotowuj±c teren pod domek.

Przy domku zosta³ dobudowany taras, na którym pojawi± siê stoliki i krzese³ka dla dzieci. Tam bêd± dzieci otrzymywa³y napoje ch³odz±ce podczas ciep³ych dni oraz bêd± mia³y prowadzon± pracê indywidualn± na ¶wie¿ym powietrzu.

Taras zosta³ sfinansowany z Nagrody Prezydenta 2014, któr± otrzymali¶my za dzia³alno¶æ w dziedzinie ekologii.

Zapraszamy do obejrzenia zdjêæ jak powstawa³ nasz domek:  zak³adka

O NAS/Galeria