Deklaracja Dostępności

Akcja Schronisko

Data dodania: Środa 28 Kwiecień 2021

Uwaga Rodzice i Dzieci
Pom??my bezdomnym zwierz?tom z elbl?skiego schroniska!
Zach?camy do przynoszenia do przedszkola:
✅suchej karmy dla kot?w i ps?w
✅kocy
✅smyczy/obro?y
oraz innych rzeczy, kt?re mog?yby umili? zwierzakom pobyt w schronisku:
✅pi?eczki tenisowe
✅zabawki gumowe
Wszystkie te rzeczy pozwol? naszym zwierz?tom ?y? w lepszych warunkach i zachowa? dobr? kondycj? 🙂
Dzi?kujemy serdecznie wszystkim Przedszkolakom i Rodzicom za w??czenie si? w zorganizowan? akcj? charytatywn?.
Dzielenie si? tym co mamy to dobry nawyk 🙂
Akcja rusza od 04.05.21