Deklaracja Dostępności

REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLA

Data dodania: Poniedziałek 01 Luty 2021

Przypominamy Rodzicom dzieci, które obecnie uczęszczają do naszego przedszkola, że w dniach od 22 lutego do 1 marca należy złożyć do dyrektora przedszkola dokument wydrukowany w systemie elektronicznym EPED o deklaracji kontynuowania wychowania przedszkolnego w naszym przedszkolu. Tylko wówczas Rodzic ma  zapewnione miejsce w naszym przedszkolu dla swojego dziecka w roku szkolnym 2021/2022.
Jeśli Rodzic planuje przeniesienie dziecka do szkoły lub innego przedszkola - nie składa takiej deklaracji.
Niezłożenie deklaracji w wersji papierowej jest jednoznaczne z rezygnacją z  miejsca w naszym przedszkolu z dniem 1 września 2021r.

Szczegółowe informacje dostępne są w załączniku poniżej.

Rekrutacja 2021_2022