Rozpoczêcie roku szkolnego

Data dodania: 30 Sierpieñ 2020

ROZPOCZÊCIE ROKU SZKOLNEGO

Godziny otwarcia przedszkola

Informujemy, ¿e nasze Przedszkole bêdzie czynne od 1 wrze¶nia tak, jak w roku ubieg³ym, czyli w godzinach 6.00 – 16.00

Organizacja posi³ków

Od 1 wrze¶nia br ulegaj± zmianie godziny i rodzaje posi³ków

8.30 I ¶niadanie

11.30 obiad

13.30 podwieczorek

Op³ata za wy¿ywienie pozostaje bez zmian

Przydzia³ nauczycieli od 1 wrze¶nia

CZERWONA (3 latki)

Wioleta Lipska

ZIELONA (4 latki)

Arleta Dyba³a, Marta Ancyperowicz

NIEBIESKA (5 latki)

Agnieszka Jaszczuk

¯Ó£TA  ( 3,4,5,latki)

Paulina G³adka

POMARAÑCZOWA (6 latki)

Beata Grze¶, Krystyna Kostrzyñska

W zwi±zku z chwilowym  brakiem odpowiedniej liczby nauczycieli ( usprawiedliwiona nieobecno¶æ w pracy), w celu zapewnienia pe³nej opieki i bezpieczeñstwa dzieciom,  dzieci bêd± schodzi³y i rozchodzi³y siê w innych grupach w godz. 6.00 – 8.00 oraz 14.00 – 16.00

Obowi±zuj±ce procedury bezpieczeñstwa

Obowi±zkiem ka¿dego Rodzica/Opiekuna prawnego jest zapoznanie siê z Procedurami zapewnienia bezpieczeñstwa w Przedszkolu Nr 29 w Elbl±gu w zwi±zku z wyst±pieniem pandemii COVID-19, zamieszczonymi poni¿ej.

Przyprowadzaj±c dziecko do Przedszkola bêdziecie Pañstwo poproszeni o potwierdzenie zapoznania siê z procedurami poprzez z³o¿enie podpisu na li¶ci swojej grupy.

Drodzy Rodzice/Opiekunowie prawni

Prosimy Was:

Dbajcie i troszczcie siê o bezpieczeñstwo swoje, Waszych dzieci i Pracowników Przedszkola!

Przestrzegajcie obowi±zuj±cych procedur!

Stosujcie siê do poleceñ personelu Przedszkola!

Dziêki temu unikniemy zachorowañ, a nasze Przedszkole bêdzie dla Was otwarte przez ca³y rok 😊

Zgoda rodzica na pomiar temperatury

Procedury bezpieczeństwa w Przedszkolu