wcag icon
Deklaracja Dostępności

WITAMY NA NASZEJ STRONIE

Witamy na stronie naszego Tęczowego Przedszkola. Tutaj dowiecie się jak pracujemy z dziećmi, w jaki sposób realizujemy podstawę programową wychowania przedszkolnego, a także jak bardzo jesteśmy zaangażowani w działalność z dziedziny ekologii i zdrowego stylu życia.

Szczególnie dużo dzieje się w naszych tęczowych grupach, dlatego zachęcamy do „zaglądania” do naszych grup i zapoznawania się z ich pracą i zabawą. Mamy nadzieję, że poprzez tę stronę dostarczymy Państwu wielu ważnych, ciekawych i dobrych informacji.

 

BAL JESIENI

Kategoria: Imprezy

24.10 (wtorek) o godzinie 10 odbędzie się BAL JESIENI Prosimy o przygotowanie przebrań dla dzieci (tematyka jesienna).  Widzimy się na zabawie !!   

Piątek 20 Październik 2017

Życzenia z okazji Dnia Przedszkolaka

Kategoria: Informacje

CZY MALUCHY, CZY STARSZAKI WSZYSTKIE DZIECI - PRZEDSZKOLAKI DZISIAJ SWOJE ŚWIĘTO MAJĄ GŁOŚNO O TYM ROZGŁASZAJĄ!BO  PRZEDSZKOLE TO TAKA BAŚNIOWA KRAINA GDZIE NIC SIĘ NIE...

Wtorek 19 Wrzesień 2017

Bezpieczny El-Przedszkolak

Kategoria: Informacje

TYDZIEŃ NIEBIESKI – PROPOZYCJE DZIAŁAŃ TERMIN REALIZACJI: 18.09 – 22.09.2017 PONIEDZIALEK...

Poniedziałek 18 Wrzesień 2017

Zebranie z rodzicami

Kategoria: Informacje

Zebranie z rodzicami Serdecznie zapraszamy 19 września na godz. 16.30 na spotkanie dotyczące organizacji nowego roku szkolnego :-)

Piątek 15 Wrzesień 2017

DNI ADAPTACYJNE

Kategoria: Informacje

Przypominamy, że w dniach 29 -31 sierpnia  w godzinach 10.00 – 11.30 zapraszamy dzieci i Rodziców na wspólne zabawy w przedszkolu i w...

Wtorek 22 Sierpień 2017

Projekt oraz realizacja Agencja Reklamowa aktywwwni.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.